Redakcja

Witamy w redakcji portalu Gorna-Kubacka.pl – Twojego przewodnika po świecie turystyki zimowej! Jesteśmy zespołem pasjonatów sportów zimowych i górskich krajobrazów, który z miłością dzieli się wiedzą, doświadczeniem i entuzjazmem z naszymi czytelnikami.

Naszym celem jest dostarczenie aktualnych informacji, praktycznych porad oraz inspiracji na niezapomniane wyjazdy w góry. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, wydarzeniami oraz miejscami wartymi odwiedzenia. Dzięki temu, możemy zapewnić najwyższą jakość treści i uczynić portal Gorna-Kubacka.pl niezbędnym źródłem wiedzy dla każdego miłośnika zimowych szaleństw.

Kontakt do nas:

redakcja@gorna-kubacka.pl

telefon: 530 011 001


W In Hot Water Company zbudowaliśmy i stale rozwijamy grupę portali tematycznych, skierowanych do różnych grup docelowych.

admonkey

AdMonkey.pl: Internetowy magazyn o reklamie i marketingu. Aktualności z branży i najnowsze raporty i badania, case studies i dużo wiedzy niezbędnej dla każdego marketingowca.

biznes informacje

Nowy outsourcing.pl: Internetowy magazyn o biznesie i outsourcingu. Rynek, gospodarka i pieniądze.

bitcoin kryptowaluty

Bitcoin.edu.pl: Edukacyjnie o kryptowalutach. Historia i idea kryptowalut. Kursy krypto, najnowsze informacje z branży fintech.

portal dla kobiet

Kasanaobcasach.pl: Inspirujemy kobiety. Piszemy o tematach, które nas dotyczą – pieniądze, praca, zdrowie i rodzina.nowy polski design

Newpolishdesign.pl: Najlepszy polski design w Twoim domu. Inspirujące wnętrza, meble, wyposażenie. Architektura i miasto.

magazyn mamydziecko.pl

Mamydziecko.pl Inspirujący magazyn dla rodziców. Artykuły eksperckie i wskazówki na temat wychowania i zdrowia dziecka.